به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهر روز سه‌شنبه در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر در آستانه هفته دفاع مقدس اظهار کرد: این استان مرز طولانی دریایی با کشورهای مختلف دارد و این موقعیت نگاهی همراه با طمع را ایجاد می‌کند اما اقتدار نیروهای مسلح و مرزبانی سبب شده تا تعرضی به مرزهای آبی کشور صورت نگیرد.

وی افزود: یکی از مولفه‌های عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران، اقتدار نیروهای مسلح آن است که توانسته حصاری امن برای ملت ایجاد کند.

صفایی بوشهری ادامه داد: نیروهای مسلح همانگونه که در زمان جنگ تحمیلی در مقابل تهاجم دشمن با دانش و فداکاری عمل کردند و دشمن وادار به عقب نشینی شد، پس از آن نیز با آمادگی کامل و اقتدار مایه آرامش ملت شدند.
آیت الله صفایی بوشهری اضافه کرد: امروز برکت نیروهای مسلح کشور، علاوه بر ملت ایران به کشورهای همسایه نیز رسیده است.
وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تاکید کرد: در برنامه‌هایی که به این مناسبت برگزار می‌شود، باید آرمان‌های رزمندگان و حماسه دفاع مقدس به نسل جوان امروز معرفی شود چرا که دشمنان نظام اسلامی به دنبال انحراف فکری نوجوانان و جوانان ایران اسلامی هستند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به چاپ 52 کتاب وصیت نامه و خاطرات رزمندگان و شهدا در استان بوشهر، از اقدامات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان سپاسگزاری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.