«رضا میرزایی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این باشگاه ها با مشارکت بخش خصوصی و در منطقه هپکو، شهر صنعتی، خیابان فتح شیاکو و شهرک علی ابن ابیطالب(ع) شهر اراک راه‌اندازی شد.

وی مجموع زیربنای این چهار ورزشگاه تخصصی را سه هزار متر مربع عنوان کرد و ادامه داد: بهره‌برداری از این ورزشگاه‌ها ظرفیت عظیمی در ورزش‌های رزمی استان مرکزی و شهر اراک ایجاد می‌کند.

رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان مرکزی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری واگذاری سبک‌های جدید در استان در دستور کار بوده که طبق استاندارد های فدراسیون افراد واجد شرایط به کمیته های تخصصی معرفی می شوند.

میرزایی گفت: موزه تخصصی هیات رزمی در استان مرکزی نیز طراحی و آماده سازی شده و اکنون جانمایی مکان مدنظر از سوی کارشناسان در حال انجام است.

وی افزو: تقویم کاری شش ماهه دوم سال نیز بزودی آماده و در اختیار مربیان و ورزشکاران جهت حضور در مراسم ها و برنامه‌ها قرار می گیرد.

رئیس هیات ورزش‌های رزمی استان مرکزی تاکید کرد: با توجه به صنعتی بودن استان، از صنایع و کارآفرینان و خیران انتظار می رود، ورزش‌های حرفه‌ای و المپیکی که هیات رزمی از جمله این رشته ها است را زیر چتر حمایتی خود قرار دهند.

بیش از ۲ هزار ورزشکار به صور ت سازماندهی شده زیر نظر هیات ورزش‌های رزمی استان مرکزی فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.