سید حمید افرازیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خدمت رسانی به عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در سه پایگاه ثابت و سیار انجام شده است.

وی بیان کرد: پایگاه جاده ای ثابت لیشتر بطور شبانه روز در حال خدمت به زائران حسینی هستند.

افرازیان اظهار داشت: همچنین ۲ پایگاه سیار در موکب های این شهرستان روزانه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در حال ارایه خدمات به زائران حسینی می باشند.

وی با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات مطلوب به زائرین حسینی تصریح کرد: ۲۰ نیروی عملیاتی امدادی در این ایام وظیفه خدمت رسانی به عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را بر عهده دارند.

افرازیان تصریح کرد: جمعیت هلال احمر این شهرستان همانند سال‌های گذشته اقدام به ارائه خدمات سلامت و بهداشتی-درمانی و خدمات امدادی در طول مراسم اربعین خواهد کرد.

وی از آمادگی کامل هلال احمر این شهرستان برای خدمت‌رسانی به زائران در اربعین خبر داد و گفت: امدادگران جهت خدمت‌رسانی و مقابله با هرگونه بحران آمادگی کامل دارند.

افرازیان تصریح کرد: همچنین هلال احمر این شهرستان به بیش از ۲۰ خانوار زائرین حسینی اسکان موقت داده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گچساران از دیگر اقدامات سازمان امداد و نجات هلال احمر تا کنون می‌توان به توزیع ۸۰۰ عدد ماسک و ۸۰ لیتر مایع ضدعفونی کننده اشاره کرد.

این میزان اقدامات انجام شده به دستور مدیر عامل جعیت هلال احمر استان(رییس کمیته امداد نجات ستاد اربعین حسینی در کهگیلویه و بویراحمد) انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.