به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان در این اطلاعیه آمده است:وزش باد متوسط تا شدید همراه با تندباد لحظه‌ای و در بعدازظهرها برخاستن گرد و غبار موقتی به ویژه در روز یکشنبه تا اواخر وقت دوشنبه هفته آینده پیش بینی می‌شود.
براساس این گزارش منطقه اثر مناطق شمال غربی، غربی، جنوب غربی، مرکزی و جنوبی خوزستان و اثر مخاطره شامل کاهش دید افقی و کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها، گرد و غبار و احتمال سقوط اشیا از ارتفاعات است.

کاهش رطوبت از فردا در خوزستان

مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: از اواسط وقت فردا شنبه تا روز دوشنبه با تغییر سوی جریانات شاهد کاهش رطوبت و شرجی در خوزاستان خواهیم بود.
محمد سبزه زاری افزود: در این مدت در مناطق ساحل شرقی خوزستان در بعضی ساعات افزایش رطوبت مورد انتظار است.
وی ادامه داد: همچنین طی بعد از ظهر امروز جمعه به دلیل شاخص‌های بالای ناپایداری احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش تندباد لحظه‌ای(به ویژه در مناطق شرقی ،شمال شرقی و جنوب شرقی استان) و احتمال وقوع تندباد لحظه‌ای و گرد و غبار موقت (در مناطق جنوبی و مرکزی و شرقی خوزستان) وجود دارد.
سبزه زاری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۴۶.۱ و دهدز با ۲۴.۷ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط خوزستان بودند. حداکثر دمای اهواز در این مدت ۴۶ و حداقل ۳۰.۱ درجه سانتیگراد گزارش شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.