حجت الاسلام سید "علی حسینی" در جمع نمازگزاران این هفته نماز جمعه بروجرد تظهار داشت: با ترور شخصیت های بزرگ ، انقلاب نه تنها تضعیف نشد بلکه خون ریخته شده شهدا و سرداران ارتش و سپاه باعث تقویت انقلاب و نظام شد.
وی گفت: دشمن با ترور و شهادت سردار سلیمانی تصور می کرد این انقلاب تضعیف می شود اما هزاران سردار سلیمانی به پا خواستند و دشمن بعد از شهادت سردار سلیمانی دچار وضعیت سخت تری و دچار ترس و وحشت بیشتری شد.
امام جمعه بروجرد با اشاره به حرکت معنوی بزرگ پیاده روی اربعین تصریح کرد: پیاده روی اربعین در دنیا بی نظیر است .
وی افزود: دشمنان بسیار تلاش کردند تا حوادثی طراحی شود و تظاهرات و شلوغی هایی به وجود آورده شود تا این حرکت انجام نشود ولی با شکست مواجه شدند.
امام جمعه بروجرد همچنین با اشاره به دیدارش با استاندار لرستان گفت: در این دیدار برخی مشکلات مهم در حوزه مدیریتی شهرستان بروجرد مطرح شد تا به زودی و با در نظر گرفتن اولویت به مشکلات مردم رسیدگی شود.

حجت الاسلام حسینی افزود: در بروجرد برخی ادارات رییس و سرپرست ندارند و ماههاست با کارشناس اداره می شوند که به هیچ وجه این شیوه شایسته جوابگویی به مردم نیست.
وی با اشاره به اینکه در انتصاب مدیریت ها عدالت باید رعایت شود گفت: در شرایطی که مدیر بومی وجود داشته باشد اولویت با مدیران بومی است که برای دولت هم بهتر است.
امام جمعه بروجرد گفت: در این انتخاب ها باید شایستگی افراد رعایت شود و به هر کسی نباید گوش داد که ما در استان از این رویه که شایستگی افراد لحاظ شود پشتیبانی می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.