به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ورزشی ایرنا، ژاوی هرناندز پس از بازی شب گذشته بارسلونا مقابل ویکتوریاپلژن که با نتیجه ۵ بر یک به سود بارسا خاتمه یافت که سه گل از آن را روبرت لواندوفسکی و بقیه را کسیه و فران تورس به ثمر رساندند.

جشنواره گلی که به خاطر آن، ژاوی هرناندز کلاه از سر برداشت اما از گل خورده تیمش پشیمان شد.

تارنمای اسپورت در بازتاب این بازی و هنرنمایی لواندوفسکی و واکنش ژاوی پس از بازی نوشت: سرمربی بیشتر مشتاق لواندوفسکی شده است؛ نه تنها به خاطر گل‌هایش، بلکه برای نگرش و بازی سازی اش به همین دلیل پس از بازی، ژاوی درباره لواندوفسکی عنوان کرد که او سیری ناپذیر است.

به نوشته این تارنما، ژاوی یادآور شده که من از نحوه تمرین لواندوفسکی و کمک به هم تیمی هایش خوشحالم. او متواضع است، دستور می دهد و بر زمان تسلط دارد.

سرمربی بارسا همچنین بازی عثمان دمبله را که برای مدافعان ویکتوریا پلژن یک کابوس بود، برجسته برشمرد و گفت: او بازیکنی است که تفاوت ایجاد می‌کند، پاس گل می‌دهد و گل می‌زند. او یک خنجر در کنار است.

ژاوی که از اولین بازی در لیگ قهرمانان بسیار راضی است خاطرنشان می کند: تفاوت‌ها و موقعیت‌های زیادی برای زدن گل‌های بیشتر ایجاد کردیم. فقط از گل رقیب پشیمان هستیم زیرا این گل از اشتباه ما به دست آمد. آن ها ما را از کناره ها محاصره کردند باید چنین اشتباهاتی را تصحیح کنیم.

وی تصریح کرد: وقتی بازی ۳ بر ۱ شد آرامش خاطر بیشتری داشتیم و کسانی که تعویض شدند جزو بهترین های زمین بودند همگی عالی بودند و به برق متصل هستند.

لواندوفسکی:‌ برای بازی مقابل بایرن آماده ایم

لواندوفسکی که پس از نمایش مقابل ویکتوریا پلژن بر سر زبان ها افتاده است پس از بازی گفت: احساس فوق العاده ای دارم، لیگ قهرمانان اروپا همیشه خاص است. مهم این است که اینطور متمرکز بمانیم. من هنوز به بازی مقابل بایرن فکر نمی کنم. خیلی سخت خواهد بود اما ما آماده ایم.

او در مورد هت تریک خود اطمینان داد که می خواهد با همان سرعت ادامه دهد و خاطرنشان کرد: من می خواهم تا آنجا که ممکن است گل بزنم.

سرجی روبرتو هم پس از بازی به تاثیر این مهاجم در تیم اشاره کرد و گفت: این یک هدیه است که او اینجاست. او چیزهای زیادی به ما خواهد داد علاوه بر این، او یک حرفه ای و یک فرد بزرگ است.

فرانک کسیه هم در خصوص بازی گفت: برد مهمی بود؛ مسابقه را قوی شروع کردیم و کار تیمی دلیل موفقیت شد. امروز کار را در لیگ قهرمانان به پایان رساندیم و به بازی لیگ فکر خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.