به گزارش خبرنگار ایرنا، «امیر هادی» روز پنجشنبه در حاشیه نشست با جمعی از ساکنان کوی کوثر اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: مسئولان باید خود را مسئول و خدمتگزار مردم بدانند و از هیچ مسئول و مدیری بهانه‌تراشی برای شانه خالی کردن از زیربار مسئولیت و حل مشکلات مردم پذیرفتنی نیست.

وی بیان کرد: بارها در نشست‌های مختلف اعلام شده که فعل نتوانستن فعل قابل پذیرش از سوی هیچ مسئولی نیست چرا که امروز در دولت سیزدهم اولویت نخست برای مسئولان کار جهادی و حل مشکلات مردم است.

فرماندار اراک ادامه داد: بنابراین پیگیری تا حصول نتیجه و درنهایت مشکلات مردمی باید سرلوحه کار تمام اعضای شورای اداری در شهرستان اراک باشد و مسائل مهمی که با زندگی مردم شهر اراک سروکار دارد در اولویت کاری قرار گیرد و نظارت بر پیگیری و حل دغدغه مردم به عنوان یک موضوع اساسی کاری با جدیت دنبال می‌شود.

هادی بیان کرد: مطالبه و دغدغه ساکنان کوی کوثر اراک که سال‌های سال بدون هیچ اقدامی مغفول مانده، یک انتظار به حق است و نباید مدیران متولی در این بخش خود را مبرا از دغدغه مردم بدانند و ضرورت دارد تا شهرداری و بنیاد مسکن درباره انتظارات مردم این منطقه حساسیت ویژه داشته باشند.

وی گفت: بر اساس تصمیم انجام شده در طول هفته پیش رو در نشستی با حضور نمایندگان دستگاه‌های دخیل در موضوع کوی کوثر، موضوعات اصلی برای تحویل منطقه به مدیریت شهری و احصای مشکلات که باید توسط بنیاد مسکن برطرف شود انجام می شود تا زمینه اقدامات بعدی در این منطقه فراهم شود.

فرماندار اراک افزود: پس از آن، در نشستی موضوع حل مشکلات منطقه با واگذاری به مدیریت شهری و شهرداری اراک با جدیت پیگیری می شود.

هادی تاکید کرد: منطقه کوی کوثر اراک با بیش از ۲ هزار سکنه نیازمند توجه ویژه و پیگیری جدی مسائل است و مسئولان بدانند هر فردی که در این کشور مسئولیتی برعهده گرفته موظف به خدمت‌گزاری و حل دغدغه مردم است و این فلسفه اصلی و وجودی مسئولیت در کشور است.

اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از ۵۸۰ هزار نفر ساکن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.