به گزارش ایرنا از روابط عمومی فیلم سینمایی شین، اولین اکران مردمی این فیلم سینمایی با حضور شهاب حسینی (تهیه‌کننده)، جمشید هاشم‌پور، افسانه ناصری و حسین عابدینی (بازیگران) و میثم کزازی (کارگردان) در حالی در پردیس سینمایی مگامال برگزار شد که در پی استقبال زیاد تماشاگران، نمایش فیلم در یک سانس اصلی و دو سانس فوق‌العاده صورت گرفت.

تماشاگران پشتوانه سینما هستند

جمشید هاشم‌پور پیش از نمایش این فیلم سینمایی در سالن اصلی و پس از اینکه با تشویق پرشور تماشاگران روبه‌رو شد گفت: این لطف و محبت شماست که باعث می‌شود در خدمت شما باشیم. پشتوانه سینمای ایران شما هستید نه ما. اول شما تماشاگران هستید بعد ما هستیم و تا شما نباشید ما بازیگران هم نیستیم.

شهاب حسینی: جانمایه قصه «شین» توجهم را جلب کرد/ جمشید هاشم‌پور: تماشاگران پشتوانه سینما هستند

فیلم بدون مخاطب و بیننده هیچ ارزشی ندارد

شهاب حسینی پس از تشکر از مخاطبان برای حضور در سالن‌های سینما گفت: مهمترین انگیزه همه ما که کار می‌کنیم تماشاگران هستند. حتی اگر بهترین فیلم‌ها را هم بسازیم، اما اگر مخاطبی نباشد که آن را ببینید یا اشتباهاتمان را به ما گوشزد کند هیچ ارزشی ندارد.

وی در ادامه درباره دلیل همکاری‌اش با کارگردان‌های جوان گفت: من برای هر کاری که آستین بالا زدم علاوه بر دلایل شغلی، فراتر از آنها جانمایه آن قصه توجهم را جلب کرده و باعث شده که با تعدادی از دوستان کنار هم قرار بگیریم و سعی کنیم آن حرف اصلی و جان‌مایه و حسی که به خودمان منتقل شده را به مخاطب انتقال بدهیم.

این بازیگر سینما و نمایش خانگی اظهار داشت: چند سال پیش که آقای کزازی فیلم‌نامه شین را پیشنهاد کرد از تفاوت آن با دیگر فیلم‌نامه‌ها خوشحال شدم؛ اینکه در فیلم شین این امکان را پیدا کردم که از چهره‌های پیشکسوت، بزرگتر و عزیزمان در سینما، بهره ببرم دلیل دیگری بود که این کار را پذیرفتم.

شهاب حسینی همچنین با یادی از زنده‌یاد سیامک اطلسی گفت: افتخار این را داشتم که در آخرین نقش‌آفرینی سینمایی آقای اطلسی از حضورشان بهره ببرم. برای همه پیشکستونان سینمای ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم دیدن این عزیزان روی پرده سینما بعد مدت‌ها همان طور که به خودم بسیار چسبید به شما هم بچسبد.

شهاب حسینی: جانمایه قصه «شین» توجهم را جلب کرد/ جمشید هاشم‌پور: تماشاگران پشتوانه سینما هستند

آقا جمشید حلال کن

حسین عابدینی دیگر بازیگر فیلم هم درباره حضورش در شین گفت: من در این فیلم نقش زیادی ندارم. وقتی این کار به من پیشنهاد شد گفتم نقش کوتاه است، اما به خاطر شهاب حسینی و جمشید هاشم‌پور پذیرفتم.

عابدینی سپس خاطره‌ای از سال‌های قبل تعریف کرد: وقتی آقای هاشم‌پور پرواز از اردوگاهرا بازی کرده بودند من میوه‌فروش بودم. پول نداشتم، بلیت بخرم و بروم فیلم را ببینم. صبر می‌کردم وقتی شلوغ می‌شد، دزدکی می‌رفتم داخل و فیلم را می‌دیدم. وی در ادامه با خنده خطاب به جمشید هاشم‌پور گفت: آقا جمشید حلال کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.