به گزارش خبرنگار ایرنا، «رضا جعفری» روز پنجشنبه در جلسه کمیته استانی اعطای تسهیلات از محل بند الف تبصره۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد افزود: اگرچه طبق بررسی های به عمل آمده،میزان اعطای تسهیلات از این محل طی ماه های اخیر افزایش داشته است اما این میزان جذب شایسته مردم و صاحبان کسب و کار البرز نیست.

وی اضافه کرد: بر همین اساس امیدواریم که با تلاش و همت دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل شاهد رفع موانع موجود در پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰و افزایش جذب اعتبارات تبصره ۱۸ در استان البرز طی مدت محدود باقی مانده باشیم.

جعفری گفت: در این صورت می توان شاهد اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد با تاکید بر اشتغال جوانان، دانش آموختگان دانشگاهی،زنان و اشتغال حمایتی باشیم.

در ادامه این جلسه اسدالهی معاون اقتصادی استاندار البرز خواستار گردآوری و ارسال چالشها و مشکلات دستگاه های اجرایی ، بانکهای عامل و متقاضیان استفاده از تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۰ توسط اداره کل اموراقتصادی و دارایی به وزارت امور اقتصادی و دارایی با هدف مرتفع نمودن مشکلات شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.