رونالدو باید در استقلال تست بدهد! | غیبت لوکادیا به تیم ساپینتو ضربه زد!

مدیرعامل باشگاه استقلال به عملکرد ساپینتو در بازی مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد.

به گزارش همشهری‌آنلاین، علی فتح‌الله زاده درباره تساوی دو بر دو دربی پایتخت و اینکه ساپینتو نظرش این بود بازیکنان در این مسابقه خیلی جنگنده ظاهر نشدند، اظهار کرد: ساپینتو به تیم احساسات قوی دارد و شاید آنگونه که می‌خواست، بچه‌ها جنگنده نبودند. قطعا حرف او درست است. شهرآورد بازی‌است که اگر جنگنده نباشید و محکم و پرشور به زمین نیایید، لحظات در آن تعیین کننده است. من هم با حرف ساپینتو موافق هستم.

پرسپولیس تا دقیقه ۸۹ برای تساوی زور می‌زد

وی در مورد اینکه برخی اعتقاد دارند استقلال در دربی تعویض‌های خوبی انجام نداد گفت:‌وقتی برخی صحبت‌ها را می‌بینم احساسی به من می‌گوید شاید ما باخته‌ایم در حالی که نباخته‌ایم و تا دقیقه ۸۹ تیم رقیب زور می‌زد تا با ما مساوی کند نه اینکه استقلال را ببرد. تیم ما تا آن لحظه برده بود تیمی که یک بر صفر عقب است اما دو بر یک جلو می‌افتد یعنی سرمربی‌اش تفکرات عالی ورزشی دارد.

دو سرمربی در دربی ترسو نبودند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:‌ همه ما می‌گفتیم بعد از جام‌جهانی با آن کیفیت بالای فوتبال دیگر دربی به چشم نمی‌آید اما یکی از بهترین بازی‌هایی بود که در دهه اخیر دیدیم. ۴ گل داشت و اصلا توپ یک جا نمی‌ایستاد. بازی پرشور و باهیجانی بود. باید به هر دو سرمربی احترام بگذاریم زیرا ترسو نبودند آنها برای تساوی نیامدند تیم‌هایشان را بی‌رمق نشان بدهند بلکه بازی پرشوری انجام دادند. البته ما از این لحاظ که بچه‌ها باید در دقایق پایانی هوشیارتر بودند خوب کار نکردیم.

رضاوند را ازدست نمی‌دادیم، شرایط جور دیگری میشد

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: شاید ساپینتو می‌خواست با تعویض و جابه‌جایی‌های بیشتر تمرکز سرمربی رقیب را به هم بزند اگر آرش رضاوند را از دست نمی‌دادیم وضعیت شاید جور دیگری می‌شد این مسائل خاص فوتبال است. از بازیکنان و سرمربی استقلال و پرسپولیس به این دلیل که ترسو بازی نکردند تشکر می‌کنم.

غیبت لوکادیا به استقلال ضربه زد!

وی در مورد اینکه ساپینتو اعلام کرده بازیکنانش با وجود قد بلند خود روی ضربات ایستگاهی عملکرد نامناسبی داشتند و این موضوع شما را نگران نمی‌کند، پاسخ داد:‌ دو مهاجم تیم پرسپولیس در بازی نبودند. تمرینات ما روی حضور آن بازیکنان چیده شده بود وقتی آنها رفتند بازیکنان‌مان تصور نمی‌کردند مدافع حریف این کار را انجام بدهد غیبت لوکادیا به ما هم ضربه زد. ای کاش می‌ماند (با خنده).

برای هزینه کردن آمده‌ایم اما باید به جا خرج کنیم

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه چند روز قبل اعلام شد از استراماچونی شماره حساب گرفتند و آیا تاکنون پولی به حساب این سرمربی ایتالیایی واریز شده است توضیح داد:‌خیر، پیش از این حسابی از وی داشتیم و چک کردم آیا می‌توان با آن کار انجام داد یا خیر؟ به لحاظ مالی واقعا روزهای سختی را گذراندیم و سوء تفاهمی برای هوادارن خودمان ایجاد شده بود که وقتی می‌گوییم تا این اندازه هزینه شده است، ‌مگر نباید هزینه کردند. استقلال و پرسپولیس باید بیشتر از این خرج کنند و ما هم برای هزینه کردن آمده‌ایم اما باید به جا خرج کنیم. اگر خوب هزینه کردیم بودیم اکنون نباید سرمربی سابق استقلال از من پول می‌خواست.

پرداختی بازیکنان را به صورت میانگین به ۵۰ درصد رساندم

فتح‌الله‌زاده اضافه کرد: اگر به چشم‌های من نگاه کنید واقعا خسته است. ۲۵ روز متوالی ساعت ۶ صبح بیدار شدم و تا ۱۲ شب دویدم. حسابداری باشگاه هم به من گفت اگر ۳۰، ۴۰ میلیارد پول بدهیم پرداختی بازیکنان به ۴۰ درصد می‌رسد اما این پرداختی را قبل از به صورت میانگین دربی به ۵۰ درصد رساندم. قبل از ورود من ۱۷.۵ تا ۱۸ درصد پرداختی داشتیم اما اکنون میانگین ۵۰ درصد دریافت کردند. برخی نفرات هم ۴۰ درصد گرفتند. این حق بچه‌ها بوده و باید این کار را انجام می‌دادم.

هنوز پرداختی به رافائل سیلوا مناسب نیست

وی تصریح کرد: از زمانی که به استقلال آمدم در دو مرحله به خارجی‌های تیم پرداختی داشتم اما به این دلیل که پیش از این دریافتی نداشتند هنوز دریافتی‌شان به شرایط مناسبی نرسیده است. دو بار به رافائل سیلوا پول دادم اما هنوز پرداختی به وی مناسب نیست زیرا از قبل چیزی دریافت نکرده بود قرار است این هفته به او پول بدهم تا کنون هم پولی به حساب استراماچونی واریز نشده از یکی از دوستان خواهش کردیم شرایط ما را به این مربی بگوید. او مربی ما بوده و دوستش داشتم واقعا هم می‌خواهیم کار راه بیفتد باید بدهی خود را بدهیم.

به دلیل بالارفتن دلار، به جای ۵۰ میلیارد باید ۵۷ میلیارد به استراماچونی بدهیم

مدیرعامل باشگاه استقلال افزود: یکی از دوستان را مأمور کردم تا در صورت موافقت استراماچونی در سه قسط پول او را بدهیم متأسفانه قیمت دلار هم بالا رفته و جای ۵۰ میلیارد باید ۵۷ میلیارد بدهیم که پول بسیار سنگینی است در صورت توافق با استراماچونی از هفته آینده در دو تا سه قسط مطالباتش را پرداخت خواهیم کرد. البته فقط استراماچونی نیست و با سه نفر دیگر هم مشکل داریم.

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آیا در صورت رسیدن به توافق می‌توانند پنجره نقل و انتقالات استقلال را باز کنند گفت:‌در صورت رضایت استراماچونی و انجام شدن این توافق می‌توانیم پنجره را باز کنیم. ان‌شاءالله اگر توافقات حاصل شود قطعا از ابتدای نیم‌فصل پنجره باز خواهد شد.

وی در خصوص مشکل بدهی باشگاه استقلال به سانتاکلارای پرتغال بابت رضایت‌نامه محمد محبی توضیح داد:‌مشکل ما با سانتاکلارا به این شکل نیست پول را فرستاده‌ایم که بخشی از آن به حساب این باشگاه واریز شده و بخش دیگر را در یکی از کشورها نگه داشته‌اند. این پول را روز گذشته به ما بازگرداندند.

استراماچونی رضایت بدهد، پنجره استقلال باز می‌شود

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه آیا در صورت رسیدن به توافق می‌توانند پنجره نقل و انتقالات استقلال را باز کنند گفت:‌ در صورت رضایت استراماچونی و انجام شدن این توافق می‌توانیم پنجره را باز کنیم. ان‌شاءالله اگر توافقات حاصل شود قطعا از ابتدای نیم‌فصل پنجره باز خواهد شد.

سانتاکلارا بابت عدم پرداخت پول محبی، می‌خواهد شکایت کند

وی در خصوص مشکل بدهی باشگاه استقلال به سانتاکلارای پرتغال بابت رضایت‌نامه محمد محبی توضیح داد:‌ مشکل ما با سانتاکلارا به این شکل نیست پول را فرستاده‌ایم که بخشی از آن به حساب این باشگاه واریز شده و بخش دیگر را در یکی از کشورها نگه داشته‌اند. این پول را روز گذشته به ما بازگرداندند. به سانتاکلارا گفتیم به ما جزئیات بدهند که آیا پول را دوباره بازگردانیم اما گفتند می‌خواهیم شکایت کنیم و به فیفا می‌رویم. همه کارهایی که باید انجام می‌شد به صورت علمی انجام دادیم اما مشکلات داریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه با این تفاسیر تکلیف محبی چه خواهد شد،‌گفت: باید مشخص شود پولی که داده‌ایم مورد قبول فیفا است یا خیر اگر نبود … بحث خاصی نیست. باشگاه سانتاکلارا می‌خواهد پولی را از ما بگیرد و اگر این پول را بدهیم می‌توانیم محبی را حفظ کنیم همه این مسائل به رأی فیفا بازمی‌گردد.

وی در خصوص اینکه باشگاه استقلال با وجود تمام شرایط غیرفوتبالی پول را پرداخت کرده اما بخشی از آن برگشت خورده اما باشگاه سانتاکلارا به دلیل نیاز به دریافت مطالباتش شکایت کرده و اگر رأی را به نفع این باشگاه پرتغالی بدهند محمد محبی را پس می‌گیرند توضیح داد: قرارداد همین است اینگونه نوشته شده که این مسائل انجام شود اما چنین اتفاقی نخواهد افتاد به این دلیل که تمام کارها را انجام داده‌ایم و بخشی از کار در حیطه اختیارات ما نیست عملا دیگر نمی‌توانیم کاری را انجام بدهیم همانگونه که فیفا نمی‌تواند چنین کاری انجام بدهد اکنون بالغ بر یک میلیون دلار از AFC طلب داریم که نمی‌تواند به ما پرداخت کند ما فوتبالی هستیم و باید این موارد را ببینیم.

برخی مسائل پشت پرده ما را اذیت می‌کند

فتح‌الله‌زاده در مورد اینکه معمولا فیفا با ایرانی‌ها راه نمی‌آید و به همین دلیل استراماچونی، برانکو، ویلموتس از کشورمان رفتند گفت:‌ این‌ها دست من و شما نیست بلکه مسائل پشت پرده‌ای است که ما را اذیت می‌کند.

ماندن محبی در استقلال ۵۰ به ۵۰ است

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه اگر رأی به نفع سانتاکلارا صادر شود آیا آبی‌پوشان محمد محبی را از دست می‌دهند یا ۱۰۰درصد این بازیکن در تیم‌شان می‌ماند گفت:‌۵۰، ۵۰ است باید با سانتاکلارا صحبت کنیم به آن باشگاه گفته‌ایم ما فوتبالی هستیم و اراده استقلال به پرداخت بوده است. شما هم می‌دانید پول را داده‌ام و حدود یک ماه قبل با وجود نداری ۲۳۰ هزار دلار از یک صرافی قرض کرده‌ام و برای شما فرستادم. خودتان هم اعلام کردید نصف این پول به حساب‌تان آمده است اما سیستم بانکی اروپا بخشی از این پول را نگه داشت. پولی هم که بازگشت داده هنوز به دست ما نرسیده اما اعلام کردند این پول را به حساب صرافی بازگردانده‌ایم. واقعا جنگ است و ما باید در چند جبهه بجنگیم.

رونالدو برای حضور در استقلال باید تست بدهد!

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ظاهرا استقلال به دنبال جذب رونالدو بوده که اکنون در آستانه حضور در النصر عربستان قرار دارد و آیا بابت این موضوع ناامید هستند یا قرار است بمب جدیدی را منفجر کند، عنوان کرد:‌ ساپینتو صحبت کرده که رونالدو برای حضور در استقلال باید تست بدهد (با خنده). این شرایط تیم بزرگ استقلال است یک بار اسم از مسی آوردیم که کلی سوژه شد این مسائل را رها کنید و فعلا خودی‌ها را بچسبید. برخی بچه‌ها می‌گفتند وقتی شما آمده‌اید یک هافبک خوب می‌خواهیم اما اکنون می‌گویید بدهی داریم این مسائل چه ربطی به هم دارد؟

فتح‌الله‌زاده اضافه کرد:‌ هنوز هم اعتقاد دارم اگر مربی من هر بازیکن خوبی را پیشنهاد بدهد او را جذب می‌کنم زیرا باید تقویت شویم می‌خواهیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم.

بدهکار موجه و درست هستیم

تیم ما خیلی قوی است و بازی گذشته هم این موضوع را نشان داد. بدهی‌های استقلال حل می‌شود زیرا ما بدهکار موجه و درست هستیم. مطمئن باشید خودم بدهکار می‌شوم اما اجازه نمی‌دهم تیم آسیب ببیند و بازیکن خوب نگیرد. بهترین بازیکنان را می‌گیریم هواداران بدانند پیچ خیلی تندی داشتیم که جور کردن ۷۰ میلیارد تومان بود.

قائدی تا آخر فصل بازیکن استقلال است

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص خبر یکی از رسانه‌های اماراتی مبنی بر اینکه به دلیل پرداخت نشدن مبلغ رضایت‌نامه مهدی قائدی این بازیکن باید به الاهلی بازگردد،‌گفت:‌ اگر این پول را می‌دادیم هم قائدی باید بازمی‌گشت زیرا بازیکن قرضی است البته الان بازنمی‌گردد و تا آخر فصل بازیکن استقلال است اگر ما می‌خواهیم باید رضایت‌نامه‌اش را بگیریم یکسال او را قرضی گرفته‌ایم اما اگر پولی که خواسته‌اند ندهیم جریمه دارد. اگر فرصت شود یک روز به امارات می‌روم تا با دوستان‌مان در باشگاه الاهلی برای این موضوع توافق کنیم.

کد خبر 729941 منبع: فارس

 • عکس | کی‌روش دست به افشاگری زد

 • ببینید| شوخی زشت مجری صداوسیما با یحیی گل محمدی | سرمربی سرخ ها سوژه بازی شد!

 • مقصد بعدی لوکادیا مشخص شد | مهاجم هلندی در آستانه بستن قرارداد جدید!

 • شوک اماراتی ها به استقلال؛ بازگشت مهدی قائدی به الاهلی

 • عکس | مهدی طارمی ۹۰درصد پیراهن چلسی را می پوشد | سند انتقال بزرگ ستاره تیم ملی ایران

 • ادعای جنجالی علیه دیاباته و لوکادیا برای غیبت در دربی | یک بچه هم کار ساپینتو را در دربی انجام نمی داد

 • هشدار پرسپولیس به لوکادیا | شکایت رسمی سرخ ها از مهاجم هلندی به فیفا

 • تصاویر سرمای آخر الزمانی در روسیه ؛ اینجا موز قلوه سنگ می‌شود! | شیوه زندگی روس‌ها در دمای منفی ۳۹ درجه را ببینید

 • ببینید | نمایی از شیطنت های توله یوز ایرانی

 • تصویر ۹ قلوهای مادر جوان ؛ مصرف ۴۵ پوشک در روز | زایمانی که رکورد گینس را شکست

 • تلاش رسانه ای وطن فروشان در شبکه سعودی علیه ایران

 • ببینید | درخواست ابوالفضل پورعرب برای عفو عمومی بازداشتی ها

 • ببینید | افشای میزان مبلغ مصاحبه فرخ ‌نژاد با اینترنشنال

 • پاسخ هشدارآمیز کنعانی به اتهامات رئیس جمهور اوکراین | آقای زلنسکی صبر ایران نامحدود نیست‎

 • خداحافظی کشتی گیر ایرانی و برنده مدال جهانی | وداع اشکبار با تشک کشتی بعد از شکست

 • دانلود جیران قسمت ۳۹ ( دانلود قسمت سی و نهم 39 سریال جیران ) ترافیک رایگان

 • عکس | کی‌روش دست به افشاگری زد

 • دانلود قسمت ۳۹ جیران | دانلود قسمت سی و نهم 39 سریال جیران کامل

 • از من برای سرمربیگری تیم ملی برنامه خواسته اند | منتظر اعلام جزئیات قرارداد با فدراسیون هستم!

 • با این نوشیدنی کلسترول بد خون را کاهش دهید

 • پادشاه کشتی ایران وارد می‌شود | اولین مصاف خارجی حسن یزدانی بعد از شکست تلخ برابر تیلور

 • شرافیت
 • ادعای جنجالی علیه دیاباته و لوکادیا برای غیبت در دربی | یک بچه هم کار ساپینتو را در دربی انجام نمی داد

 • درگیری یحیی و ساپینتو؛ اتفاقی که از چشم دوربین‌های تلویزیونی دور ماند

 • انتقاد از ساپینتو و حسینی را قبول ندارم | حیف شد که پرسپولیس را نبردیم

دیدگاهتان را بنویسید